Livigno

Zimní dovolená v Livignu – správný čas na výběr

Kdy si vybírat svoji zimní dovolenou v Livignu?

Čekat na poslední chvilku nebo si vybrat s dostatečným předstihem?

Obecně je nutné říci, že správný čas je nyní. Venku máme sice vedro a na zimní dovolenou v Livignu nikdo nemá chuť myslet, ale ač se to zdá strašně daleko, tak je to „za pár“ a spousta termínů je již vyprodaná dnes.

Mezi vyprodané termíny patří například „Carneval“, který v letošní zimní sezoně vychází na týden od 10.2.18.

Dorothea už dnes myslí na Livigno

Dorothea už myslí na Livingo

Dorothea už myslí na Livingo

A není sama. Pokud se v zimě chystáte do Livigna, tak je nyní opravdu ten správný čas.

Využijte toho, že si máte možnost vybrat. To levné a to kvalitní ubytování zmizí vždy nejdříve. Něco se dá sehnat vždy. Ale bude to to nejlepší? To nejlevnější?

Zimní dovolená v Livignu se vybírá v létě nejlépe. Máte klid, je to daleko, žádný stres, potkáváte se s přáteli, vytváříte skupinky a v neposlední řadě jistě využijte i nějakou tu slevu za brzkou rezervaci.

Takže – chystáte se do Livigna? Tak hurá do výběru.

K naší dnešní radě jediná výjimka – předvánoční lyžování nebo-li oblíbené ski free. Zde nabádáme k rozvaze. Počkejte si až bude sníh. Dle našich informací je termín od 9.12. do 16.12. již poměrně plný, ale pokud bude sníh, tak termín do 9.12. bude skvělý a dá se rezervovat na poslední chvíli. A termín těsně před Vánoci? Ten je zatím volný. A asi i zůstane, protože spousta lidí se nechce vrátit těsně před Štědrým večerem.

A stejně – zimní dovolená v Livignu – to je prostě bomba, že?

Posted in Livigno informace and tagged , .