hotel Silvestri

Hotel Silvestri Livigno

V zimě preferujeme v Livignu vždy ubytování v apartmánech. Ubytování v hotelu, kde nás rozmazlují polopenzí, nám nevyhovuje, protože přijdeme z lyžování a máme hlad. A večeře se podávají až v půl osmé. Takže se vždy nadlábneme a pak při večeři už nemáme hlad a cpeme do sebe ty dobroty trošku přes moc.

Hotel Silvestri

Při letních pobytech, když se trefíme do termíny, kdy má pan Silvestri volno, vždy využíváme hotel Silvestri.

Jedná se o hotel, který dnes kombinuje dvě kategorie. Starou a novou budovu. Tři a dvě hvězdičky.  Novou budovu postavil pan Silvestri v roce 2015. V květnu zboural starý dům a v prosinci tam měl již své hosty v nových pokojích. Pak mu ještě chvilku trvalo doladění detailů a dodělání restaurace, ale hotel stál a fungoval.

Nám se více líbila stará část. Taková domácí. Pokoje byly maličké, ale z celého hotelu působila taková ta domácká atmosféra. Hotel měl jistě určité nedostatky, ale …

Nová část je krásná a moderní. Pokoje jsou obrovské a pohodlné. Některé jsou dokonce mezonetové, takže pro rodinu naprosto ideální.

Hotel Silvestri leží asi 150 metrů od začátku pěší zóny, která je srdcem Livigna.

Hotel můžeme v klidu všem doporučit. Ačkoliv je pan majitel hotelu již za ta léta téměř naším rodinným přítelem, rezervujeme si ubytování přes naši oblíbenou cestovku.

Posted in Tipy na ubytování v Livignu and tagged .